Maj nas nie rozpieszcza. Ciężko robić zdjęcia, kiedy na zewnątrz jest szaro buro i ponuro. Co w takiej sytuacji? Jak zmobilizować się do działania? Szukaj inspiracji.

Dzisiejsze zdjęcie zrobiłam wczoraj. A zrobiłam je z inspiracji Dominiki Dzikowskiej, z Kobiecej Foto Szkoły. Pisałam już o niej kilkukrotnie. Dominika co tydzień rzuca wyzwanie, znane bliżej jako insta wtorek. Kobiety (bo one są grupą docelową) robią zdjęcia w określonym przez nią temacie, wrzucają je na instagram, opatrują odpowiednim hasztagiem i zaczyna się lawina. Lawina życzliwości, serdeczności i wsparcia. Dziewczyny potrafią wysłać taki ładunek pozytywnej energii, że to przerasta ludzkie pojęcie! Szczerze piszą co myślą o danym zdjęciu, zachęcają do dalszej pracy, doceniają postępy, a przede wszystkim dają poczucie wspólnoty, która zrzesza naprawdę fajne babki o podobnej pasji.

Wczorajszym tematem były kolory. Instagram mienił się wszystkimi kolorami tęczy, aż się gęba sama śmiała. I nikt nie robił nadinterpretacji co tęcza oznacza. To miła odmiana od rzeczywistości przepełnionej jadem.

Dominika Dzikowska robi kawał świetnej roboty. Stworzyła grupę cudownych kobiet, zaoferowała im mnóstwo inspiracji, kursy i szkolenia. Takich właśnie ludzi, uśmiechniętych, serdecznych i pełnych pasji nam trzeba. A Ty kobietko, koniecznie zajrzyj do na instagram Dominiki i jej stronę!