Piękne mamy lato tej jesieni. Chyba nie muszę Cię namawiać, żebyś korzystał z każdej chwili i łapał słońce? Na zdjęciach też, żeby mieć zapas na zimę!

Niby nic. Zwykły niedzielny spacer. Ale te promienie słońca, ta złota, polska jesień roziskrzona nimi do granic możliwości.

Az chce się spacerować i rzeczywiście nacieszyć się tym słońcem na wszystkie szare dni, które, chcąc nie chcąc nadejdą.

Nie myśl o zimie, nie myśl o jesiennej plusze. Korzystaj z każdego słonecznego dnia. I chociaż profesjonaliści mówią, że słońce jest wrogiem fotografii, to ja nie wyobrażam sobie piękniejszych jesiennych zdjęć niż własnie te skąpane słońcem.

Dla mnie takie widoki, to najlepszy motywator do ruszenia czterech liter. Po prostu aż się chce pstrykać i grzać potem w tych kolorach.

Korzystając z okazji chciałabym też zachęcić Cię do pewnej akcji. Póki słońce nas dogrzewa postanowiłam wysiadać przystanek wcześniej i robić sobie spacer. Przyłączysz się do mnie? Będzie mi miło, jeśli pochwalisz się z takiego spaceru film na instagram i opatrzysz go hasztagiem #przystanekwcześniej

Chciałam jeszcze tylko dodać, że zdjęcia z niedzielnego spaceru były robione nie tylko przeze mnie, ale i przez Łachudrę. Duma!